יש הרבה מוצרים חדשים על המדפים, ויש עוד יותר מוצרים שנשארו ברמת הקונספט או כמודלים בתוכנות תיב"ם שלא הגיעו לרצפת הייצור. כדי שמוצרים סופיים ישרדו את שלב התכנון ויגיעו לשוק דרושה חתונה מוצלחת בין האבא והאמא של כל מוצר חדש:

  • חזון שמספק פתרון ועונה על צורך שוק אמיתי שזוהה על ידי היזם
  • קליטת החזון על ידי מתכנן המוצר והתאמת העיצוב לתחום התפעולי והעיסקי

ללא שניהם אין לאף מוצר חדש סיכוי להגיע לשוק, אפילו אם מדובר בהברקה. במילים אחרות, יזם נבון יחפש אמא שתטפח את החזון, תוליד את האב טיפוס, תשמע את הקיטורים והקשיים שלו ותגדל אותו עד שיעמוד על הרגליים בתור מוצר סופי שמוכן לייצור סדרתי המוני.

תכנון מוצר חדש

פיתוח מוצרים על ידי מומחה
מאחורי עשרות שנות 'אמהות' ופיתוח של מוצרים שונים- החל ממכשור רפואי, מוצרי צריכה, ביטחון, רכב, מחשוב, זיווד אלקטרוני, DIY, בית וגן, ועוד. סביר להניח שהשתמשת בעצמך במוצר אחד שקרם עור וגידים על שולחן השרטוט שלי או בפסי הייצור במפעלים שניהלתי.

יזמים מגיעים אלי גם בלי סקיצות או תכניות, מספיק לי להבין את הרעיון שלך כדי שתקבל תמונה מלאה יותר לאחר חקר שוק ומוצרים מקבילים שיעזרו לבחון את הכדאיות כלכלית של המוצר.

האתגר בפיתוח מוצר חדש הוא למצוא מישהו ששולט בהיבט העיצובי, העסקי, וההנדסי של חיי המוצר משלב הרעיון ועד ולשלב הייצור. מישהו שיספק פתרון מלא מקצה לקצה.
שירותי הפיתוח כוללים בניית מודלים, המחשה ב D3 , בניית דגמים, תימחור, היבטי הנדסה, תיעוד התהלך, אמצעי יצור, רכש נלווה, בקרת תהליך ועד למעבר ליצור סדרתי.