לעיתים הפתרון שמתאים לצרכים עסקיים ודרישות הנדסיות הוא לבצע את ייצור מוצרי הפלסטיק המוגמרים או (תבניות)ישירות בסין. ניתן להגיע לכל דרגת איכות ורמת בקרה שנדרשת למוצר שלך.

ייצור מוצרי פלסטיק

ייצור מוצרי פלסטיק

ייצור בסין כרוך בעלויות הקמה ולכן הפתרון מתאים בעיקר למי שמעוניין בסדרות ייצור ארוכות או נפחי ייצור משמעותיים. היתרון הגדול בסין הם אפשרויות הייצור ומאפיינים שניתן להוסיף. השירות שאני מספק בסין כוללים ייצור תבניות וייצור מוצרי קצה.

ייצור תבניות הזרקת פלסטיק
פתרון שמתאים לבעלי תכניות הנדסיות מוגדרות של תבניות הזרקת פלסטיק ולבעלי רעיון ללא תכניות. כל ההיבטים שקשורים לעיצוב המוצר ותכנון התבניות מתבצעים בארץ. בסין מתבצעת העבודה עצמה על התבנית. ניתן להזמין תבניות בכל רמת מורכבות, דרישה הנדסית ובהתאמה לכל מכונה, גם הענקיות ביותר.

ייצור מוצרי קצה וחלקים מפלסטיק
לקוח המעוניין להעביר ייצור של מוצר קיים מהארץ או בעל תבנית פעילה ותקינה יכול לקבל פתרון ייצור מלא בסין. האפשרויות כוללות ייצור מוצרי פלסטיק ואלומיניום בכל הגדלים והכמויות, וטיפול לוגיסטי מלא כולל עד לשחרור המטען בישראל.
בנוסף לייצור ניתן לקבל שירותי מעטפת הכוללים אריזה, סיכוך וצביעה טכנית, הדפסות טמפון ומשי. חסוך לעצמך את כאב הראש, בקרת האיכות, הטיפול בכל מה שמסביב וקבל את המוצר מתי שתרצה, לאן שתרצה, ארוז ומוכן להפצה לחנויות.