מה שמעניין בעל מוצר או מישהו שנמצא רק בשלב הרעיון ולפני ייצור, הוא למצוא יצרן אמין ומנוסה בטכנולוגיית הזרקת פלסטיק שיספק בסופו של התהליך את המוצר באיכות הטובה ביותר ובמחיר הזול ביותר.

הזרקת פלסטיק

הזרקת פלסטיק

דרכי תוכל לקבל פתרון הזרקת פלסטיק מלא, אתה פשוט צריך לדעת מה בדיוק אתה רוצה לייצר. כמו לקוחות אחרים שקיבלו ממני מוצרים מוגמרים, אתה מוזמן להשאיר אצלי כל התהליך, כולל כאב הראש.

אתה לא חייב לבוא עם תכניות. מבחינתך אין צורך להשקיע משאבים בשלבי העיצוב, התכנון ההנדסי, התאמת החומר המתאים, תכנון התבנית, הייצור הראשוני, בקרת האיכות, הייצור הסדרתי ועד למדבקה והאריזה. אתה מקבל מוצר פלסטיק מוגמר, מוכן לשיווק.

הזרקת פלסטיק במחיר משתלם
הדרך להשיג מחיר הזרקה נמוך באיכות טובה היא לפנות למומחה הבקיא בכל שלבי התהליך. במילים אחרות -מקצוען פלסטיק. משנת 1994 שבה התוודעתי לטכנולוגיית הזרקת פלסטיק ועד היום, תכננתי מאות תבניות הזרקה וייצרתי מיליוני מוצרי פלסטיק בעשרות תחומים שונים.

גם כשמדובר במוצרים פלסטיק מרובי חלקים, או כאלה שעשויים מחומרים שונים ודורשים הרכבה ידנית, או בסדרות ייצור קצרות אני יודע כיצד לבחור בדרך שתספק בשורה התחתונה את הפתרון ההנדסי והעסקי המשתלם ביותר ללקוח. הזרקת פלסטיק היא המומחיות שלי.